İBM YMMYasal
Hükümlülükler

Bu web sitesi, İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından yönetilmektedir. Bu yasal uyarı, Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre yorumlanır, yönetilir ve Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri münhasır yargı yetkisine sahip olacaktır. Aşağıdaki şartlardan herhangi birinin yargı geçersizliği veya uygulanamazlığı, buradaki diğer herhangi bir şartların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Herhangi bir şart geçersiz veya uygulanamaz olarak kabul edilirse, o şartı geçerli ve uygulanabilir haline getirmek için gereken asgari ölçüde tadil edilecektir, tadili İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından belirlenecektir.

İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre kurulmuş bir şirkettir, müşterilerine denetim, danışmanlık ve diğer profesyonel hizmet vermektedir.

Bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanılarak hiçbir hukuki işlem yapılmamalı veya yapılmasından kaçınılmalıdır. Bu sitenin içerdiği ve bu sitede erişilen bilgiler, genel rehberlik için İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından sağlanmıştır ve kullanıcılara genel bilgi sunmak için tasarlanmıştır. Bu sitede verilen bilgiler herhangi bir muhasebesel, hukuksal, vergisel veya bunlara benzer herhangi profesyonel tavsiye, danışmanlık veya hizmetin yerini tutamaz ya da konulamaz. Zira bu bilgiler değişmiş, yenilenmiş, kaldırılmış olabilir. Ayrıca bu bilgilerin uygulanması Belirli gerçeklere veya koşullara dayandığı için kanun ve yönetmeliklerin uygulama şekilleri de değişiklikler gösterebilir.

Elektronik iletişim sürecinin temel evrensel durumuna göre, İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. web sitesinde hiçbir kesinti ve gecikmeye uğramayacaklarını veya hatasız ve eksiksiz ya da virüslerden tamamen arınmış olmasını garanti etmez ve edemez. Bu nedenle bilgiler, açıkça veya zımni olarak ifade edilmiş ve doğruluğu, güncelliği ve tamlığı da dâhil olmak üzere herhangi bir garanti olmaksızın, “olduğu gibi” sağlanmıştır.

Hiçbir durumda, İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. yöneticileri, müdürleri, temsilcileri veya çalışanları, bu web sitesi, içerikleri veya bu web sitesinden dolayı erişilen bilgilerinin kopyalanması, çoğaltması veya diğer kullanımı ile ilgili olarak açılan tazminat davası, ihmal davası veya haksız fiili (kötü kullanımından, veri ya da kâr kaybından kaynaklanan zararlar dâhil ama bunlarla sınırlı olmamaksızın) herhangi bir direkt, endirekt, arızi, özel, cezai, dolaylı ya da diğer tür zararlardan sorumlu tutulamayacaktır. Bu siteye erişim sağlayanlar bu durumu peşinen kabul etmişlerdir.

İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. bu siteye erişim sağlamak için kullanılan herhangi bir kullanıcının bilgisayar donanımı veya ağı ile uyumlu olacağına ya da bu web sitesinin kullanımının herhangi bir kullanıcının bilgisayarına virüs veya benzer zararlı yazılımlara neden olmayacağına dair herhangi bir garanti veya güvence sunmamaktadır. İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. kullanıcının site içeriğinde herhangi bir virüs ya da diğer zararlı yazılımlardan kaynaklanan veya herhangi bir hatanın bir sonucu olarak uğrayacağı herhangi bir hasardan sorumlu olmayacaktır. Bilgisayarlarının uygun güvenlik ve virüs koruma özellikleriyle donanmak, kullanıcıların sorumluluğundadır.

Site içeriğinin telif hakları saklı olduğundan, sitedeki herhangi bir materyalin izinsiz kullanımı telif hakları, marka ve diğer kanunların ihlali olarak sayılabilir. Bir kullanıcı kişisel veya ticari olmayan kullanımı için bu web sitesinden malzemeler indirirse, kullanıcı, malzemenin kopyaları üzerinde orijinal malzemelerde bulunan tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerini korumak gerekir. Sitedeki malzemeler, değiştiremez, modifiye edilemez, çoğaltılamaz, kamuya gösterilemez ve dağıtılamaz ya da herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz.

Linkler kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir. İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti.’ nin, bu siteler veya içerikleri hakkında herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu gizlilik beyanı hakkında herhangi bir sorunuz olursa, İBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti.’ nin ofisine e-posta ile bağlantı kurabilirsiniz.

İBM YMMİBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti.
İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde hizmet vermek için buradayız.
ADRESNeredeyiz?
https://www.ibmymm.com/wp-content/uploads/2020/12/img-footer-map.png
TAKİP EDİNİBM YMM Sosyal Medya
Güncel duyuru, haber ve bilgilendirmeler için takipte kalın.
İBM YMMİBM Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti.
İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde hizmet vermek için buradayız.
ADRESNeredeyiz?
https://www.ibmymm.com/wp-content/uploads/2020/12/img-footer-map.png
TAKİP EDİNİBM YMM Sosyal Medya
Güncel duyuru, haber ve bilgilendirmeler için takipte kalın.